Wywiady i artykuły

Publikacje i informatory

Przepisy prawne
Informacje o projekcie
Adresy i telefony
Linki
Kontakt
Powrót do strony głównej

 
Linki

 

  PORTALE INTERNETOWE DLA OSÓB 50+
   
Z http://www.senior.pl/
   
http://www.seniorzy.pl/
   
http://www.starszakiplus.pl/ Z
  StarszakiPlus.pl jest portalem dla aktywnych internautów generacji 50+. Jest to miejsce spotkań i nawiązywania kontaktów, dzielenia się doświadczeniami i wrażeniami, przekazywania ważnych i pożytecznych informacji, inspirujących porad, wspaniałych przepisów kulinarnych i ciekawostek z kraju i ze świata. Zależy nam na zaproszeniu do współtworzenia
portalu wszystkich osób, które świadomie kroczą przez życie, zwracają uwagę na rozwój osobisty, nieustannie się dokształcają i nie dają się zepchnąć na boczny czy rezerwowy tor.
   
http://www.panipani.pl/
   
http://www.bycseniorem.pl/
   
http://www.kobieta50plus.pl/
   
http://www.plus50.pl/
   
   
   
   
  CIEKAWE PROJEKTY
   
http://www.zysk50plus.pl/
  Projekt oraz serwis jest inicjatywą skierowaną do pracodawców, specjalistów HR oraz instytucji rynku pracy, zarówno publicznych, jak i prywatnych, którego jest promocja i zapewnienie informacji na temat rozwiązań z zakresu zarządzania wiekiem, służących dłuższej i pełniejszej aktywności zawodowej osób powyżej 50 roku życia.
   
http://www.forum.senior.info.pl/
  Forum 50+ jest nieformalnym, otwartym związkiem organizacji, które łączy wspólna misja - poprawa jakości życia ludzi starszych w Polsce.
   
http://www.seniorzywakcji.pl
  "Seniorzy w Akcji" to ogólnopolski konkurs dotacyjny realizowany przez towarzystwo inicjatyw twórczych "ę˝" ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
   
http://wyborcza.pl/0,95754.html
  Strona akcji społecznej "To nie jest kraj dla starych ludzi " Gazety Wyborczej
   
   
   
   

 

 
 

 

 

 

Patroni medialni

 

 

 
   
         
Strona powstała w ramach projektu  „Strefa aktywnych kobiet” realizowanego przez Stowarzyszenie Interwencji Prawnej, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.